Sousedé
(1/22)
3 400 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 500.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:819967
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:180 m2
Datum aktualizace:20. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prostorná a jedinečná roubená chalupa ze 17. století v malebné vesničce Rytířov ve východní části Českého Středohoří s výhledem na Děčínský Sněžník. Chalupa je zapsaná jako kulturní památka s dlouhou historií a je možné čerpat dotace na její rekonstrukci. V chalupě je prostorná půda o dvou podlažích, která je vhodná k vybudování dalších pokojů. Vytápění je řešeno krbem s vložkou a rozvody vzduchu do horního patra, ve dvou pokojích jsou elektrické přímotopy. Chalupa je napojena na místní vodovod, odpady jsou svedené do septiku. Pro více informací a domluvení termínu na prohlídkovém dni kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Roubená
ID nemovitosti
819967
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
180m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Tomáš Möhwald
Bc. Tomáš Möhwald
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé