Sousedé
(1/25)
4 999 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:819942
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:220 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud stále ještě hledáte svou oázu klidu, kde byste mohli trávit volno a v klidu relaxovat? Máme pro Vás jedinečnou nabídku rodinného domu s uzavřeným dvorem, stodolou a dílnou, který se nachází v malebné obci Raná nedaleko Hlinska. Dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí, při které je ponechán venkovský ráz budovy i s původní pecí a klenutými stropy. Dispozice domu je 3+1. Nově jsou udělány rozvody elektřiny, vody i kanalizace, dále byly zrekonstruovány podlahy a stěny. Došlo i k výměně oken. Srdcem domu je velká pec, která se využívala nejen na pečení chleba, ale také na vytápění, zamýšleno bylo i tepelné čerpadlo. Mezi další klady této nemovitosti patří velká půda s možností půdní vestavby. Celková plocha pozemku je 748 m2. Obrovskou výhodou je uzavřený dvůr se stodolou, dílnou a vlastním vrtem. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím makléře a zarezervujte si termín Vaší prohlídky. S možnostmi financování Vás rádi seznámí naši hypoteční specialisté.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
819942
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
220m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Kamil Benc
Kamil Benc
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé