Sousedé
(1/13)
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:819656
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:144 m2
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám chalupu před rekonstrukcí na okraji obce Chotovice. Stavba se nachází na pozemku o celkové výměře 1361 m2. Pozemek je mírně svažitý a nachází se na něm zahrada s ovocnými stromy. Chalupa je dvoupodlažní (přízemní a podkrovní část) bez sklepení. Rozdělení stavby je na obytnou část a stodolu (garáž). Stavba může sloužit jak pro rekreaci, tak po přestavbě jako rodinný dům. V obci Chotovice slouží v zimním období jako atrakce nejosvětlenější dům v ČR, který láká turisty, proto by se dala chalupa využít i pro podnikatelský záměr. V případě zájmu o prohlídku či pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
819656
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
144m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jan Drahoš
Jan Drahoš
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé