Sousedé
(1/10)
1 490 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:819026
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:22. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Mimořádná nabídka chalupy v obci Koryta u Mnichova Hradiště. Dojezd do Prahy 50 minut, do Liberce 20 minut. Koryta jsou klidná obec s cca 36 domy. Nabízí odpočinek, ale i možnost pěstování zeleniny a chov zvířat. V současnosti je chalupa užívaná minimálně a je určený ke kompletní rekonstrukci. Stavba je kombinovaná - dřevo, cihly, kameny. Je zde spousta vedlejších prostor - sklep, dílna, stodola. WC pouze suché, není koupelna, odpad do trativodu. Voda z veřejného vodovodu. Je volný k okamžitému nastěhování. Těším se na prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
WC
Suchý
ID nemovitosti
819026
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Kamila Johnová
Kamila Johnová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé