Sousedé
(1/18)
4 881 500 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:818687
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:225 m2
Datum vložení:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte dům či chalupu na klidném místě kousek od Hlinska? Tak co třeba tento? Chci Vám představit rodinný dům v obci Zalíbené s dispozicí 6+1, který stojí na parcele o velikosti 2195 m?. Na domě probíhala postupná rekonstrukce od roku 2015 -2021 a to zejména výměna oken, nová krbová kamna, úsporné infra panely, zateplený strop v obývací části a v koupelně, drenáž a rozvody elektřiny. Dům má své jedinečné kouzlo, jak krásným místem tak vybavením, které je součástí prodeje. Na pozemku se nachází druhá stavba o zastavěné ploše 96m?, dále pak kůlna. Velká zahrada Vám zajistí soukromí a nebo je zde možnost výstavby dalšího domku. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám pomůže náš finanční specialista.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
ID nemovitosti
818687
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
225m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michaela Žáková
Michaela Žáková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé