Sousedé
(1/8)
1 800 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:817448
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:195 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nemovitost k rekreaci? Která má v sobě kus historie? Pak je tato nemovitost určena právě pro vás. Nabízíme vám k prodeji chalupu v obci Staré Křečany v blízkosti lyžařského centra Jedlová. Obec je také známá svým národním parkem Českosaské Švýcarsko. Nedaleko se také nachází hranice s Německem a město Rumburk, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Chalupa je stará více než 100 let, je tedy v původním stavu. Má 2 NP, dílnu s kůlnou a slunnou zahradu. Chalupa je také připojená na vlastní studnu. Pokud vás zajímá více kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáZděnáKamenná
ID nemovitosti
817448
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
195m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Markéta Breuerová
Markéta Breuerová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé