Sousedé
(1/25)
10 500 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 4000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:817239
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:280 m2
Datum aktualizace:23. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hrázděná chalupa na prodej, jen pár kilometrů pod Děčínským Sněžníkem, v části obce Jílové s plnou občanskou vybaveností a kousek od dálnice Praha - Drážďany. Pokud máte rádi netradiční bydlení, hledáte klidné místo pod lesem a venkovská stavení jsou Vaší srdeční záležitostí, máme pro Vás nabídku poloroubenky s hrázděnými prvky a nadstandardně udržovanou zahradou. Co může tato luxusní nemovitost nabídnout? Dispozici 7+1, vlastní ČOV, nový kotel, vlastní fitness se saunou, kachlová kamna s vývodem tepla do obytných místností. Z každé místnosti na Vás sálá historie domu, která sahá do 2. poloviny 19. století. Množtsví turistických tras a výlety např. na Tisské stěny nebo na Labské pískovce budete mít téměř na dosah. Díky termickým stoupavým proudům kolem stolové hory Sněžník, na jejímž vrcholu ve výšce 723 m. n. m. stojí kamenná rozhledna, se mísí proudy vzduchu až od Severního moře, pro jejichž blahodárné účinky je tato oblast nazývána Vzdušnými či Větrnými lázněmi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceVlastní ČOVŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáJináRoubenáKamenná
Vytápění podrobnosti
Podlahové vytápění
ID nemovitosti
817239
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
280m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Martin Novák
Martin Novák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé