Sousedé
(1/14)
6 000 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:816786
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:94 m2
Datum aktualizace:11. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme jedinečnou koupi rekreační chaty v Rábech přímo pod Kunětickou horou. Chata je v započaté rekonstrukci a má číslo evidenční. Na katastru je objekt vedený jako stavba pro rodinnou rekreaci. Majitel disponuje také vypracovaným projektem, který v případě zájmu předá kupujícímu. Mírně svažitý pozemek má 557 m2. Chata je dvoupodlažní, v prvním patře je jeden pokoj na spaní, a samostatný sprchový kout. V přízemí je kuchyňský kout s jídelnou, místo na spaní a toaleta s úklidovou místností. Výhodou je také elektrický infrazářič, který místnost krásně vytopí. Z přízemí se vchází na prostornou terasu, která má krásných 36 m2 a v současné chvíli je v rekonstrukci. Celý objekt je napojený na veřejný vodovod, elektřinu. Kanalizace je řešena jímkou. Z prvního patra chalupy je krásný výhled na Pardubice a přírodu. Přidanou hodnotou je klid, příroda a to, že je chata v podhradí. Dále je pod částí terasy sklep o rozměru 18 m2. V případě více informací mě kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
816786
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
94m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Stanislav Mrštík
Stanislav Mrštík
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé