Sousedé
(1/11)
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:816006
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:120 m2
Datum aktualizace:14. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nemovitost, která leží na pomezí Národního parku České Švýcarsko a Lužických hor v blízkosti centra města Krásná Lípa. Dům je zateplený s novou fasádou, plastová okna, interiér si žádá rekonstrukci. Dispozice domu 3+kk se rozkládá ve dvou nadzemních podlaží. Vstupní chodbička, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Koupelna se sprchovým koutem. Dětský pokojík, dřevěné schodiště do patra. Půdní prostor obývaný jako herna, dětský pokoj. Dům je napojen na vodovodní řad, veřejnou kanalizaci, vytápěný krbovými kamny. Parkovací místo na pozemku. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i k rekreaci. V současné době obývána nájemníky, možná i jako investice.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
816006
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
120m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Liběna Bílková
Liběna Bílková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé