Sousedé
(1/15)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:814124
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:231 m2
Datum aktualizace:17. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej chalupy o dispozici 2+1 na pozemku 231 m? v obci Klabava - okres Rokycany. Chalupa prochází rekonstrukcí a stačí si dodělat dle svých představ obývací pokoj a balkon či využít půdní prostor. Vytápění zajišťují krbová kamna s výměníkem, voda ze studny a na hranici pozemku veřejný vodovod, ohřev vody bojler. Odpad řešen septikem. V okolí lesy, louky a rybníky. Klabava 12 km od Plzně, 6 km od Rokycan. Nájezd na dálnici D5. Občanská vybavenost v dosahu. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
WC
Splachovací
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
814124
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
231m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiřina Gőrgesová
Jiřina Gőrgesová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé