Sousedé
(1/25)
5 450 000 Kč
Poznámka k ceně: cena dohodou, včetně provize RK
ID nemovitosti:813721
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:480 m2
Datum aktualizace:26. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem a zahradou v obci Kestřany, o celkové ploše pozemku 1924 m2. Jedná se o objekt před rekonstrukcí. Obytnou část o dispozici 2+1 s příslušenstvím lze rozšířit o část bývalého výměnku - o další 3 pokoje. Navazující hospodářská část v dobrém technickém stavu nabízí možnost hospodaření či podnikání dle vlastních představ. Dochovány projekty na hospodářskou část z roku 1926. Obec Kestřany leží v Jihočeském kraji, přibližně 7 kilometrů od okresního města Písek, u soutoku řek Otava a Blanice. Všeobecnou popularitu si tato malebná vesnička získala především díky pravidelné soutěži v rýžování zlata v řece Otavě. Uprostřed obce se nachází unikátní komplex gotických tvrzí, které patří k ojedinělým svého druhu na celém území České republiky. Přes obec vede cyklistická a turistická trasa. V obci se pořádají společenské, kulturní a sportovní akce. Více informací a domluvení osobní návštěvy rádi poskytneme v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
ZděnáKamenná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
813721
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
480m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marie Brejaartova
Marie Brejaartova
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé