Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:813263
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:268 m2
Datum aktualizace:4. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte místo, kde můžete podnikat? Nebo chcete bydlet ve vlastním a být obklopeni spoustou krásy přírody? Nabízíme Vám nemovitost, kterou lze využít pro oba způsoby. Jedná se o prodej nemovitosti v obci Budislav, okr. Svitavy, která je v současné době využívána jako rekreační či školící areál a ze které lze po minimálních úpravách vytvořit dům pro bydlení s nádhernou zahradou, která je vybavena tenisovým hřištěm a velkým zakrytým bazénem.
Hlavní budova – dispozice: přízemí – hospodářská místnost a garáže pro tři osobní automobily, 1.podlaží - obytné a sociální místnosti a dále technická místnost, 2.podlaží - 4 pokoje a sociální zařízení.
Objekt je připojen na elektriku, vodovod a plynovod. Kanalizace je svedena do domovní ČOV. Ohřev TUV a vytápění celého objektu zajišťuje ústřední plynový kotel. Celý areál je oplocen. Součástí prodeje je další pozemek před areálem o velikosti 2 248 m?. Pro bližší informace či sjednání termínu prohlídky kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceVlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
813263
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
268m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Pavel Wetter
Pavel Wetter
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé