Sousedé
(1/13)
6 700 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:813253
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:649 m2
Datum aktualizace:28. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme zděný důmo dispozici 3+1 s potenciálem dalších pokojů v turisticky vyhledávané lokalitě Dolní Rokytnice. Dům s krásným výhledem na protilehlé svahy je umístěný ve svahu, je podsklepený a napojený na všechny inženýrské sítě. V přízemí domu, do kterého je vstup z ulice je kuchyň, 2 ložnice a obývací pokoj. Malá koupelna společná s wc. Potenciál vybudování dalších pokojů, případně samostatného apartmánu nabízí podkroví domu, stejně tak ve sklepě je možnost vybudovat samostatný apartmán. Zahrada o výměře 541m?. Nemovitost byla v minulosti využívána k trvalému bydlení, ale vzhledem ke své poloze v dosahu tří lyžařských středisek do 4km, nabízí možnost využití i pro rekreaci či jako investiční příležitost pro podnikání. Předností této nabídky je nejen nádherný výhled do okolí, ale především klidná lokalita se vzdáleností 1,5 km do milovníky zimních sportů vyhledávaného centra Rokytnice. V létě si zde přijdou na své i cyklisté a turisté, cyklotrasa vede přímo kolem domu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
813253
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
649m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Kateřina Táborská
Ing. Kateřina Táborská
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé