Sousedé
(1/25)
6 500 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:811708
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:140 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Přijeďte se podívat jen pár kilometrů od Krásné Hory nad Vltavou ve Středočeském kraji a rázem se ocitnete v ráji. Tato jedinečná nemovitost se nachází na krásném místě na konci neprůjezdné obce, kde je naprostý klid a úžasný výhled na okolní přírodu. Nemovitost má velkou udržovanou zahradu s pergolou a bazénem. Budova s číslem evidenčním má dispozici 3+kk, koupelnu s WC, dvě terasy a garáž s dílnou. Voda z vlastní vrtané studny i elektřina je zavedena do domu. Kanalizace je řešena jímkou. Veškerá občanská vybavenost je v obci Krásná Hora nad Vltavou. Do Prahy se dostanete za hodinu jízdy autem, do Sedlčan za 17 minut. Srdečně Vás zveme na prohlídku!

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
811708
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
140m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Vendula Černohorská
Vendula Černohorská
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé