Sousedé
(1/25)
1 600 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:810485
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:23. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej venkovské chalupy na pozemku o rozloze 1 115 m? v obci Přetín - Křenice. Dům je určen k celkové rekonstrukci, či demolici. Součástí prodeje jsou nová plastová okna a dveře. Pozemek je rovinatý, oplocený a je osázen vzrostlými stromy. Jsou na něm vedlejší stavby, které je možné rekolaudovat k rekreaci, či k bydlení. Do domu je zavedená elektřina, voda je z kopané studny a je dovedená do kuchyně. WC je suché, koupelna není. Odpad je sveden do žumpy. Předmětem prodeje je i nevytěžený les o rozloze 1 760 m?. Obec nemá občanskou vybavenost. Vzdálenost do Klatov je necelých 20 km a Plzeň 30 km. Pro další informace, či prohlídku kontaktujte makléřku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
JináZděnáKamenná
WC
Suchý
ID nemovitosti
810485
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Lucie Irmanová
Lucie Irmanová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé