Sousedé
(1/17)
3 700 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:810348
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:300 m2
Datum aktualizace:28. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chalupy na pozemku o rozloze 2463 m2 v obci Hlína. Dům je o dispozici 1+1 s možností přepažení obytné části od kuchyně a změnou dispozice na 2+1. Obytnou část lze dále rozšířit o půdní vestavbu, na 5+1, kde jsou plynem ošetřené trámy a natažená izolační folie. Chalupa je v započaté rekonstrukci a má nové rozvody vody v plastu, elektrické rozvody v mědi, ve výrobě nová dřevěná vnitřní okna. Na pozemku se nachází kolny, stodoly a vzrostlé ovocné stromy. Dům je situován ve velmi klidné lokalitě a je ideální po dobudování k trvalému bydlení i rekreaci. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
JináZděnáKamenná
ID nemovitosti
810348
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
300m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lukáš Česák
Lukáš Česák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé