Sousedé
(1/8)
399 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:808631
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:63 m2
Datum aktualizace:21. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte kouzelnou chaloupku, odkud můžete podnikat pěší nebo cyklistické výlety po nádherném okolí a kde nestrávíte léto sekáním zahrady? Jednu takovou pro vás máme. Objekt bývalé kolárny v Klenčí pod Čerchovem tyto podmínky rozhodně splňuje. Vyžaduje sice kompletní rekonstrukci, ale tím pádem máte možnost dát průchod své fantazii. Dispozičně je zde hlavní místnost,černá kuchyně a další místnost s historickými kamny. Předzahrádka poslouží k příjemnému posezení. V objektu je zavedena elektřina, chybí zde ale toaleta a koupelna, přestože voda je k dispozici. Bližší informace Vám rád sdělí makléř. S financováním Vám poradí náš specialista z M&M Finance.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
808631
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
63m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Radim Iliev
Radim Iliev
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé