Sousedé
(1/25)
4 500 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:805606
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:23. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Háje nad Jizerou, části Dolní Sytová s pozemky o celkové výměře 568 m2. Objekt je udržovaný s částečnou rekonstrukcí, připravený k okamžité rekreaci nebo pro trvalé bydlení. Přízemi je dispozičně řešeno jako 3+kk se dvěma spchovými kouty a dvěma toaletami, z jídelny je pak vstup do dílny a kotelny. V patře jsou 3 pokoje. Topení je řešeno naftovým kotlem, krbovými kamny a krbem s pecí na pečení. Na zahradě jsou staré klenbové sklepy, které lze po zbourání využít ke stavbě garáže nebo pergoly. Nemovitost je celkově v dobrém stavu, nachází se u spojnice mezi městy Semily a Jilemnice, pod břehem protéká řeka Jizera. Český ráj i hory jsou na dosah ruky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
805606
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jan Linhart
Jan Linhart
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé