Sousedé
(1/14)
2 250 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:802132
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:131 m2
Datum aktualizace:1. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vzpomínáte rádi na dětství a prázdniny na chalupě u lesa?
Tak se přijeďte podívat za námi do Valštejna, kousek od Města Albrechtice. Zděná chaloupka má vcelku velkou kapacitu. Momentálně disponuje 6 pokoji a tak Vás tu mohou navštívit i další dvě rodiny. Nabízí se zde spaní až pro 14 osob. Zahrada má 400 m2, proto ji využijete k odpočinku, hraní i grilování, ale zbytečně se nepředřete. Je tu krásně, hlavně klid a pohoda Vám vynahradí vše co Vám tu bude chybět. Chata je v technicky dobrém stavu, jen její interiér čeká na Vás a Vaši představivost. Máte šanci dát této chaloupce nový příběh a Vašim dětem pohádkové dětství. Proto dlouho nerozmýšlejte a přijeďte se přesvědčit, že koupě je to správné rozhodnutí.
Budeme se těšit.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Studna kopaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
802132
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
131m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Libor Kučera
Libor Kučera
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé