Sousedé
(1/13)
5 720 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 700.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:800105
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:180 m2
Datum aktualizace:16. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Využijte naší skvělé nabídky prodeje chalupy v malebné obci Dolní Rokytá nedaleko města Mnichovo Hradiště. Chalupa po nedávné rekonstrukci se skládá z přízemí (3+1, 99 m2), malé verandy, sklepa a velkých půdních prostor. Prostorná půda (99 m2) má jeden pokoj a zbytek nabízí možnost úpravy na bydlení. Sklepní prostory mají rozměr 30 m2, sloužily jako vinný sklípek a na úschovu potravin. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod s pitnou vodou. Součástí domu je prostorná garáž na parkování dvou aut a lze ji používat jako dílnu. K nemovitosti náleží pozemek ve svahu se vzrostlými stromy o výměře 1736 m2 a romantická zahrada o výměře 653 m2. Dojezdová vzdálenost od Prahy je cca 45 minut a od Mladé Boleslavi cca10 min. Okolí nabízí možnost turistiky a relaxu v Českém ráji. Jedná se o nádhernou přírodu skalních měst, malebných údolí, starobylých hradů a památek. Neváhejte a domluvte si prohlídku této úžasné nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
800105
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
180m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jana Samcová
Jana Samcová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé