Sousedé
(1/16)
3 296 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:797138
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:180 m2
Datum aktualizace:28. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu na okraji rekreační oblasti Orlík, vzdálenou 500m nad Orlickou přehradou a 400m od kempu Popelíky. Dům je v původním stavu, suchý, zateplený, možný obývat celoročně, napojený na elektřinu, voda je čerpána z vlastní studny, topení řeší krbová kamna. K dispozici jsou tři nadzemní podlaží s balkónem, v prvním a druhém nadzemním podlaží je kuchyňský kout, koupelna a samostatné WC, v celém objektu je pět obytných místností, je celý podsklepen a jeho součástí je garáž. S ohledem na velikost a lokalitu má dům obrovský potenciál ve využití, sloužit může k celoročnímu bydlení či jako objekt k rekreačnímu pronájmu v krásné lokalitě Orlické přehrady. Srdečně Vás zveme na prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
797138
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
180m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Monika Černá
Ing. Monika Černá
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé