Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/14)
490 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:608767
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:146 m2
Užitná plocha:77 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:22. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nedaleko Světlé nad Sázavou je malebná vesnička Pohleď, ve které nabízíme na prodej chalupu s dispozicí 3+1. Světlý a prostorný dům je jednopodlažní, částečně podsklepený, s prostornou půdou a stodolou. Voda je odebírána ze studny. Stavba je připojena na elektřinu, je možné ji připojit na obecní vodovod a plyn. Odpady jsou svedeny do žumpy. Vytápění je prováděno lokálně kamny na tuhá paliva. Dům sice prošel částečnými úpravami, ale přesto budou další úpravy nutné - zejména stavebně dokončit koupelnu a WC. Chalupa se nachází v krásné lokalitě na Vysočině. Obec Pohleď je dobře dostupná jak ze Světlé nad Sázavou, tak i z Havlíčkova Brodu - cca 15 km. Veškerá občanská vybavenost je ve Světlé nad Sázavou. Nemovitost Vám rádu ukážeme, koupi je možné financovat hypotékou od našeho hypocentra.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
JináZděnáKamenná
ID nemovitosti
608767
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
146m2
Obytná plocha
52m2
Užitná plocha
77m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiří Faltus
Jiří Faltus
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.