Sousedé
(1/15)
3 900 000 Kč
ID nemovitosti:N1114
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:260 m2
Plocha pozemku:2.840 m2
Datum vložení:14. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rekreační objekt, chalupu v Českém JIřetíně, klidné obci vhodné k rekreaci nebo celoročnímu bydlení, letní i zimní turistice, cykloturistice, lyžování, běžkování - sjezdovky jižně od obce na svazích Jestřabího vrchu, dále přes obec vede Krušnohorská lyžařská magistrála. Obcí procházejí turistické stezky, Naučná stezka Flájská hornatina a po německé straně hranice cyklotrasa. Chalupa se nachází v klidné části nad obcí mimo veškeré dění, u turistické trasy směr Německo a Moldava. Chalupa je v dobrém stavu, s volným výhledem na Německou stranu, celoročně užívaná, netrpí vlhkostí, střecha koncem 90.let nově položená, krovy zdravé, vyplynované, bez známek červotoče. Vlastní studna, vytápění pevná paliva - kamna a kachlová kamna v kuchyni. Chalupa disponuje původní hospodářskou částí, dnes pracovna, sklad dříví, a velkou kolnou. Pozemek okolo chalupy je dostatečně veliký na případnou výstavbu dalšího objektu. V případě dotazů neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
N1114
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
260m2
Užitná plocha
260m2
Plocha pozemku
2840m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kacálek Antonín
Kacálek Antonín
Zobrazit
kontakt
R - Agency - Tonda Kacálek

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé