Sousedé
(1/25)
Popis
1 124 000 Kč
ID nemovitosti:22R102
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:94 m2
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:94 m2
Počet místností:2+1
Datum aktualizace:2. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nově nabízíme menší chalupu o dispozici 2+1 v malebné vsi Krty-Hradec u Strakonic. Chalupa se nachází na vršku v historickém centru obce s kamenným dlážděním. Domek je v původním, ale udržovaném stavu. Za vchodem do domu je zádveří, na které navazuje menší kuchyňka. Chalupáře zaujmou renovovaná kachlová kamna, které dominují hlavní obytné místnosti. Další místnost je určena ke spaní a je vybavena akumulačními kamny. Půdní prostor disponuje střešními okny a je předurčen pro vybudování dalších obytných místností. Hospodářská místnost ve spodní části domku byla předělána na koupelnu se sprchovým koutem a WC. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Domek je napojen na veškeré inženýrské sítě jako je elektřina s denním a nočním proudem, veřejný vodovod a kanalizace. U paty domu je přípojka plynu. Do domu zavedena také voda ze studničního vrtu. Chalupa je sice bez zahrádky, ale venkovní místo pro odpočinek a grilování zajišťuje zápraží historického domu. Menší předzahrádka u chalupy je již na obecním pozemku. Místní úřad jistě uvítá její údržbu novým majitelem.

Ves Krty Hradec se nachází v příjemném prostředí Veského a Hradeckého rybníka. Ve vsi se nachází vyhlídkové místo, kaple, sportovní a dětské hřiště. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedalekých Strakonicích.

Majitelé rádi uvítají zájemce, kteří mají zálibu v chalupaření.

 

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Kamenná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
Druh bytu
Klasický
Vytápění podrobnosti
Dřevo
ID nemovitosti
22R102
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
94m2
Užitná plocha
34m2
Plocha pozemku
94m2
Místností
2+1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Richard Šulc
Richard Šulc
Zobrazit
kontakt
Hrdlička - Hrdličková, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé