Sousedé
(1/21)
Sobkovice_podzim
1 790 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK bez právních služeb
ID nemovitosti:DK13514
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:262 m2
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:262 m2
Datum aktualizace:4. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Poloroubená chalupa po částečné rekonstrukci v horské obci Sobkovice v Orlických horách. Poloroubená chalupa po částečné rekonstrukci se nachází v klidné části horské obce Sobkovice v Orlických horách, doslova pár minut od SKI areálu Kunčice (7km) a SKI areálu Čenkovice (13 km). Jedná se o nemovitost s původním roubením na kamenné podezdívce a zděnou částí. Nemovitost je zachovalá, je však potřeba počítat s částečnými úpravami. Je zde započata rekonstrukce 1 místnosti - hotová příprava na kuchyňku (nově omítnuto, obklady, voda - ohřev průtokovým ohřívačem). Dispozice: vstupní chodba. Vlevo hlavní obytná místnost s kachlovými kamny (vyžadují opravu) a přídavným vytápěním na elekřinu Vpravo: kuchyňka, sprchový kout se splachovacím WC, komora). Ze vstupní chodby vede dřevěné schodiště do podkroví, kde v části nad hlavní místností je ložnice ( cca 3 postele) s vytápěním na TP. V druhé části nevyužitý půdní prostor. Nemovitost není podsklepená, na dům navazuje dřevěná přístavba - kolna. Pozemek svažitý (vyjma prostoru před vstupem - možnost venkovního posezení), bez možnosti parkování na pozemku či na ulici (pouze na návsi) Přípojky: el. 230V, voda - obecní vodovod (nový vodoměr), kanalizace - jímka, topení - lokální EL, TP. Střešní krytina: eternit. Umístění v obci zaručuje naprosté soukromí. Možnost dlouhodobého pronájmu. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
DK13514
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
262m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
262m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Palanova
Jitka Palanova
Zobrazit
kontakt
TANA Dvůr Králové nad Labem

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé