Sousedé
(1/10)
1665511075_wFOQzSaG3o
1 315 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:05211-1
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:142 m2
Datum aktualizace:5. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dům jak k trvalému, tak k rekreačnímu bydlení v obci Věšín nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem a Příbrami.
Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Dům je z části podsklepený, kdy se ve sklepě nachází bojler na ohřev vody a čerpadlo na vodu. K domu patří malá zahrádka. Dvůr je společný se sousedním domem a jeho výměra činí 135 m2. Tento dvůr je ve vlastnictví obce. Dispozice domu je 2+1 a samostatný přístavek. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci. Celková plocha pozemku činí 142 m2, zastavěná plocha je cca 113 m2. Dům je napojen na elektřinu, vytápění je krbovými kamny, voda je do domu přivedena ze studny, odpad je sveden do jímky. Obec Věšín se nachází v krásném prostředí na okraji Brd, vhodné na chalupaření, na kola, po rekonstrukci možno i na bydlení. V obci je potřebná vybavenost: pošta, obchody, restaurace, základní a mateřská škola, autobusová zastávka je 100 m od domu. Více je pak v 2 km vzdáleném Rožmitálu pod Třemšínem.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
05211-1
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
142m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Trmatová
Mgr. Veronika Trmatová
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé