Sousedé
(1/24)
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK
ID nemovitosti:25829
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.070 m2
Datum aktualizace:20. října 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej chaty nacházející se v krásném prostředí lesů a přehrady v obci Lošov u Olomouce. Základy a chata jsou zděné. Zastavěná plocha je 50 m2, plocha pozemku okolo chaty sestává ze tří parcel, které tvoří celek a jejich výměra je celkem 1070 m2. V přízemí se nachází kuchyň s jídelním koutem, v 1.patře je obývací pokoj s přímým vstupem na prostornou terasu, ze které je malebný výhled do zeleně , v podkroví se nachází prostor na spaní pro cca 4 lůžka. Vedle chaty se nachází technická místnost, kterou se lze napojit na stávající kuchyň, a případně rozšířit současný obytný prostor. Zavedena elektřina, vytápění kamny na tuhá paliva, žumpa. Do budoucna lze dobudovat studnu. Pár metrů od chaty se nachází studánka s kvalitní pitnou vodou.
Na zahradě se nachází udírna, vzrostlé ovocné stromy a celý pozemek je oplocen. Na konci zahrady je branka, kterou lze vyjít na obecní cestu a dojít přímo k lesu. Na parcele za stávající chatou lze postavit další chata se zastavěnou plochou do 47m2.
Lošov je historická obec, městská čtvrť a katastrální území statutárního města Olomouce. Rozkládá se asi 9 km na východ od centra Olomouce, přímo je spojen s Velkou Bystřicí a olomouckou městskou částí Svatý Kopeček. Na jeho katastrálním území se kromě Hvězdárny Josefa Sienela nachází také Radíkovská pevnůstka, v blízkosti MHD, 2 hospody, praktický lékař, dobrovolní hasiči, obchod, MŠ, Lesní mateřská školka Pojďte VEN. Velmi pěkné , klidné místo k rekreaci i k trvalému bydlení. Velmi dobrá dostupnost do Olomouce – cca 15 minut. Pro více informací volejte makléře. PENB*G

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
25829
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1070m2
Obytná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Barbora Daňková
Barbora Daňková
Zobrazit
kontakt
PATRIOT reality, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé