Sousedé
(1/19)
2 290 000 Kč
ID nemovitosti:15
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:768 m2
Užitná plocha:105 m2
Plocha pozemku:768 m2
Datum vložení:14. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte chalupu, kterou si dotvoříte přesně podle svých představ, nebo místo kde si můžete vybudovat svůj nový domov a na místě kde budete mít svůj klid? Tahle nemovitost by mohla být to, co hledáte.

Dům o velikosti 105 m2 má dispozici 2+1, což znamená, že se skládá z dvou obytných pokojů a jedné kuchyně a koupelny. Prostor si můžete ještě zvětšit o dílnu, která je vedle obytných místností a vstup má z venku.

Dům v Třebišti je postaven na pozemku o velikosti 768 m2. Jedná se o prostorný pozemek, který nabízí dostatek prostoru pro relaxaci, zahradničení, nebo další využití dle vašich přání. Jedním z příjemných prvků je blízkost rybníka, který se nachází v krátké vzdálenosti od hranice pozemku. Tento rybník přináší do okolí příjemnou atmosféru.

K dispozici je také stodola vedle domu, která poskytuje prostor pro skladování věcí. Tato možnost je vždy užitečná pro uskladnění nářadí, zahradního vybavení nebo jiných věcí, které nepotřebujete každodenně.

Voda je zajištěna obecním vodovodem. Kanalizace se momentálně musí řešit pomocí jímky.

Občanské vybavení je dostupné ve vzdálenosti 10 km od domu. I když se nacházíte v klidné obci, můžete snadno dosáhnout veškerých potřebných služeb, jako jsou obchody, školy, lékařská zařízení a další.

Třebiště je malá obec spadající pod Skalici, což přináší výhody venkovského prostředí a klidného života. Pokud toužíte po úniku z rušného města a hledáte místo, kde si můžete zrekonstruovat dům, nebo postavit úplně novou stavbu, tak toto místo vám to nabízí. Zde můžete vytvořit svůj vysněný domov dle svých představ a potřeb.

Existuje možnost koupit i vedlejší stavební pozemek, který má jednu hranici přímo s rybníkem.

PENB: G* (PENB není k dispozici. Jakmile bude dodán, bude údaj aktualizován).

Těším se na Vás na prohlídce.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
15
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
768m2
Užitná plocha
105m2
Plocha pozemku
768m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ondřej Chaloupek
Ondřej Chaloupek
Zobrazit
kontakt
Apres reality

© 2023 Sousedé