Sousedé
(1/21)
2Z8A0624-HDR
2 290 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize
ID nemovitosti:14422428
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:119 m2
Plocha pozemku:429 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte malý útulný rodinný dům či chalupu kam můžete zavítat nejen na víkendy a trávit zde klidné a pohodové chvíle? Tak pro Vám mám právě tuto zajímavou nemovitost. Jedná se o dům s dispozicí 2+1 v obci Blížkovice, která se nachází 8 km jižně od Moravských Budějovic a půl hodiny jízdy k Vranovské přehradě. Do obce se dostanete autobusem i vlakem.V domě je zavedená elektřina, plyn, místní voda, odvod odpadních vod je do septiku. K dispozici Vám budou dva pokoje, kuchyň, zastřešená veranda s příjemným posezením, menší garáží, kůlna, sklípek a prostorná půda.V současné době se na části pozemku provádí rozdělení části plochy za účelem vybudování plotu, který bude rozdělovat oba sousedící domy.Pokud Vás tato nemovitost zaujala a sami chcete cítit její příjemnou atmosféru, neváhejte mě kontaktovat a ráda se s Vámi potkám na prohlídce.S financováním Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.

Základní údaje

ID nemovitosti
14422428
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
119m2
Plocha pozemku
429m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Romana Bednářová
Romana Bednářová
Zobrazit
kontakt
Prodejme.to

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé