Sousedé
(1/9)
Rychnov-2
2 300 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00012
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:104 m2
Plocha pozemku:884 m2
Datum vložení:10. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům – chalupu ve vesnici Rychnov, části obce Krouna. Obec leží v krásném kraji obklopená lesy a loukami a je proto vyhledávanou oblastí nejen pro stálé bydlení, ale také chataři a chalupáři.Celková plocha pozemku činí 884m2, z toho 437 m2 je zastavěná plocha a nádvoří a 447 m2 náleží zahradě tvořené ze dvou parcel. Podlahová plocha domu je cca 166 m2 - užitná plocha činí 104 m2, plocha stodoly (garáže) je 50 m2 a plocha skladu (truhlářské dílny) je 12 m2 .Dům je částečně podsklepený, plocha sklepa je 8,75 m2 . Dům má prostorné, zatím nevyužité podkroví. Zdivo je kamenné, krytinu sedlové střechy tvoří cementové drážkovky, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Vytápění je lokální na tuhá paliva, okna jsou dřevěná kastlová. Vnitřní omítky jsou vápenné, venkovní omítka je vápenná s bílením, strop je trámový s omítkou na rákos.Dům má následující dispozici: místnost (obývací pokoj) s funkčními kamny a funkčním umyvadlem, místnost (ložnice), koupelna s vanou a funkčním WC, spižka s oknem do dílny, černá pec (udírna), uhelna. Z přízemí je pak vstup po schodech do sklepa a do patra na půdu.V domě je rozvod studené vody, ohřev teplé vody pro koupelnu zajišťuje elektrický bojler. Vodu dům čerpá z vlastní studny hluboké cca 4m umístěné ve sklepě.Pro odvod odpadních vod slouží septik.Orientace místností je na západ.Kraj nabízí nespočet turistických možností, cyklostezek a příležitostí k vodním i zimním sportům. Známé jsou sjezdovky Nové Město na Moravě, Nový Jimramov, Svratka, Hlinsko či Polička.V okolí naleznete například přírodní památku a nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal, vyhledávaný rekreační cíl Milovy, kde se nachází Milovský rybník, hotel Devět skal, autokemp a mnoho podnikových rekreačních zařízení, skalní městečko Toulovcovy maštale, Betlém Hlinsko – řemeslnická obydlí a roubenky, národní muzeum v přírodě Veselý kopec, rybník Velké Dářko a další.Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Kamenná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
00012
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
104m2
Plocha pozemku
884m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petra Anna Skopalová
Ing. Petra Anna Skopalová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář Real Respekt s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé