Sousedé
(1/25)
1
4 250 000 Kč
Poznámka k ceně: konečná cena včetně právního servisu a provize RK
ID nemovitosti:642022
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:3.361 m2
Datum aktualizace:28. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V malebné přírodě Klokočských skal vám představím kouzelnou roubenou chalupu, která má úžasnou zahradu o výměře 3.300 m2. Tohle je místo, kde můžete trávit víkendy nebo celoročně žít a užívat si klidu přírody.K prodeji je určena polovina chalupy (každá polovina má vlastní číslo popisné).Hrachovice jsou částí obce Mírová pod Kozákovem. Okouzlí vás tu především klid. Cesta, která vede kolem domu tu také končí, provoz je tu téměř nulový. Všude kolem už jsou lesy a příroda. Přímo za domem projdete lesem až ke Klokočským a Besedickým skalám. Naopak pár minut autem stačí a jste v Turnově, kde najdete jak market, lékaře tak moderní kavárny i restaurace. Ať se vydáte na pěší tůru nebo cyklo výlet v okolí si užijete údolí Jizery, Český ráj nebo Kozákov. Nudit se tu nebudete. A právě tady si můžete pořídit polovinu malebné dvouchalupy. Klasické venkovské stavení s obdélníkovým půdorysem a sedlovou střechou je tvořeno dvěma domy, které se užívají odděleně. Domy mají pouze společný zdroj vody - vlastní vrt a kanalizaci (septik). Příjezd je řešen věcným břemenem na společné cestě přes sousední pozemek, kde je také možnost parkovat. Dům na vás dýchne svou atmosférou, kterou umocňuje dřevěné roubení i kachlová kamna. Jen co vejdete, svět kolem se zpomalí, uklidní a můžete začít relaxovat. Stavba byla okolo roku 1980 z velké části ubourána a postavena znovu, zůstaly pouze obvodové roubené stěny. Technický stav domu odpovídá jeho stáří, kdy po posledních 20 let probíhaly převážně udržovací technické práce. V přízemí je klasická venkovská světnice s nádhernými kachlovými kamny, které slouží jak na vytápění tak na vaření. Z předsíně je přístupná koupelna s toaletou a také praktický sklep kopaný do svahu s celoročně stálou teplotou. V patře je společná ložnice, která bez problému pojme 6 nocležníků a je možné ji rozdělit na dvě menší místnosti. Z obytné podesty je zajištěn vstup na půdu. Chalupa je ve stavu k okamžitému užívání. Okolo domu je úžasná zahrada s výměrou 3.216 m2, která sousedí s obecní komunikací kde je možné vyřešit další příjezd nebo parkování. To hlavní co vám zahrada dopřeje je prostor a soukromí. Ať se rozhodnete vybudovat záhony, obnovit bazén, postavit venkovní pergolu nebo nechat zahradu jen přírodní, místo vám v tom bránit nebude. Okolo zahrady jsou jen lesní pozemky, to vše jen podtrhuje klid, který tu na vás čeká. Ať hledáte chalupu na dlouhodobé bydlení, víkendový relax nebo jako podnikání ke krátkodobým pronájmům, tohle stavení určitě stojí za pozornost. Přijeďte za mnou na prohlídku a užijte si se mnou atmosféru, které zkrátka fotkami ani videem nepřeneseme. Budu se na vás těšit při prohlídkách, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si termín nebo vám doplním informace, které vás zajímají.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
642022
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
3361m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Milfajt
Zdeněk Milfajt
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé