Sousedé
(1/25)
CH. Polubný u4.jpg
8 490 000 Kč
ID nemovitosti:00112
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.043 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:1.043 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:10. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jako na návštěvě u babičky se budete cítit v chalupě, která stojí ve vesnici Polubný, část obce Kořenov v okrese Jablonec nad Nisou. Nachází se asi 3 km na severozápad od Kořenova. Chalupu můžete užívat celoročně. Nachází se na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, můžete zde chalupařit, nebo trvale bydlet. Chalupa neměnila majitele a ani nebyla pronajímána. Pokud chcete vidět skutečný stav, dispozice chalupy a zjistit její opravdové kouzlo, klikněte na virtuální prohlídku. Na pozemku potůček, vlastní vrtaná studna / cca 54 m/, napojeno na vodov.řad, kanalizace, elektřina původní. Chalupa je částečně podsklepena, ve sklepě je přívod vody a domácí vodárna. Nedaleko rozhledna Štěpánka, areál u Čápa a v blízkosti novorománský kostel sv. Víta s nádherným výhledem na Ještěd a Tanvaldský Špičák.
Tato malebná vesnička je kousek od střediska zimních radovánek, od jara do podzimu láká svou polohou k turistice, cyklistice, rodinným výletům do přírody a houbaření.
Chalupa je v udržovaném stavu, ihned obyvatelná, stačí si jen zatopit v kamnech a v létě vyvětrat. Výhodou je také příjezdová cesta, která je celoročně udržována a vede až k chalupě. Nemusíte pěšky do žádného kopce a pohodlně zaparkujete přímo u chalupy. V blízkosti 7 lyžařských areálů (sjezdovky s vlekem), mateřská školka na Polubném, základní škola v Horním Kořenově, cca 10 km Harrachov, 17 km Rokytnice a pokud nebudete chtít ztrácet čas vařením, kousek od chalupy dobře vaří. Prohlídky lze naplánovat i o víkendu.

Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, sklep, terasa

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
UhlíEl.kotel
ID nemovitosti
00112
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1043m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
1043m2
Místností
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Stanislava Vondráková
Stanislava Vondráková
Zobrazit
kontakt
Iveta Jakubíková

© 2024 Sousedé