Sousedé
(1/25)
Roubená chalupa J pohled
8 290 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:70
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:205 m2
Plocha pozemku:5.600 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme nemovitost - roubenou chalupu k rekreaci / rodinný dům k trvalému bydlení či rekreaci ve vesnici Bukovec spadající pod město Dubá, v okrese Česká Lípa. Dispozice roubené chalupy, v přízemí se nachází obývací pokoj 25 m2, předsíň 13.4 m2, koupelna s wc 4.7 m2, kuchyně 10 m2 a spíž 1 m2. V 2NP se nachází dva prostorné pokoje o velikosti 25 m2 a 11,2 m2, podesta 13 m2 se vstupem na balkon 7 m2. V 3NP se nachází prostorná půda vhodná k rozšíření obytných prostor o velikosti 64 m2. Součástí roubené chalupy je i prostorná dílna v přízemí o velikosti 31 m2. Celková plocha pozemku činí 5 600 m2, z toho vzrostlý les o ploše 3 400 m2, zahrady 2 200 m2 a zastavěné ploše a nádvoří 300 m2.Přízemí roubené chalupy tvoří podlahovou krytinu keramická dlažba, v ostatních pokojích dřevěná podlaha, dřevěné schodiště v obou patrech. Objekt je vybaven kanalizací svedenou do jímky, voda vlastní studna. Vytápění krbová kamna v obývacím pokoji, litinová kamna v předsíni. Ohřev vody zajištěn 120l bojlerem. Revize komínu jaro 2022. Roubená chalupa je k prodeji s veškerým vybavením, včetně zahradního traktůrku, sekačky, cirkulárky a dalšího.Roubená chalupa se nachází v klidné obci Bukovec, ve velmi řídké zástavbě roubených chalup, uprostřed lesů, v dobré dostupnosti jak autem (D8 a silnice č. 9, 50 minut od kraje Prahy), tak autobusem z Prahy a Mělníka (60 min bus z Holešovic, zastávka Bukovec). Obchod 5 min (Deštná), město a koupání 10 min (Dubá), 20 min Doksy a Máchovo Jezero. Les přímo u pozemku. Kvůli řadě zachovalých roubených stavení lidové architektury je v obci Bukovec vyhlášena vesnická památková zóna. Celá vesnice leží v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko– Máchův kraj.Stav domu je ve výtečném stavu, aktuálně využíván k rekreaci. Byl podle archivních pramenů postaven mezi lety 1800 - 1805. Před 20 lety prošel nákladnou a velmi zdařilou rekonstrukcí (zásadní přestavbou), kolaudace v říjnu 2003. KAPITOL Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky jedinečným podmínkám u všech finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti na jednom místě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
70
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
205m2
Plocha pozemku
5600m2
Plocha balkonu
6m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Pavel Beneš
Pavel Beneš
Zobrazit
kontakt
KAPITOL REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé