Sousedé
(1/25)
Pohled od potoka
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:0052
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:151 m2
Plocha pozemku:1.083 m2
Datum aktualizace:25. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Mám pro vás ke koupi chalupu v malebné obci Janská v okrese Děčín. Díky své dispozici 5+1, kdy v se v přízemí nachází 3 pokoje, kuchyně a koupelna s WC a v 1. patře 2 neprůchozí pokoje, je vhodná i k celoročnímu užívání. Nemovitost je určena k rekonstrukci na kterou je již z velké části připravena. Byla kompletně vyklizena a ve většině místností již byla odstraněna stará omítka až na cihlu. Rovněž jsou odkryty téměř všechny podhledy. Voda i elektřina jsou připojeny. Přilehlý pozemek má krásnou výměru 2015 metrů čtverečních a okolí domu nabízí nádhernou přírodu. V případě zájmu je možné dokoupit další pozemek o velikosti 2040m2 od majitele. Chalupu si může nový vlastník upravit dle svých představ například jako víkendovou rekreační nemovitost, rodinný dům k trvalému bydlení nebo ji pronajímat jako chatu na pobyty. Současná užitná plocha je necelých 150m2 ale je dále rozšiřitelná při přestavbě přilehlé zadní části domu/stodoly. Financování nemovitosti jsme schopni zařídit prostřednictvím našich finančních poradců.V případě více zájemců bude vybrán kupující s nejlepší nabídkou. Pro domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
0052
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
151m2
Plocha pozemku
1083m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Petra Kalašová
Petra Kalašová
Zobrazit
kontakt
Prosperity Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé