Sousedé
(1/19)
4 500 000 Kč
Poznámka k ceně: REZERVOVÁNO
ID nemovitosti:000027
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:385 m2
Datum aktualizace:12. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Zaječov, Nová Ves (Na statcích), dispozice 2+1, zastavěná plocha cca 130 m2 na pozemku o velikosti cca 385 m2.

Dům má jedno nadzemní podlaží, sestává z obývacího pokoje (25 m2), kuchyně (6 m2), ložnice (33 m2), koupelna (8 m2), oddělené WC, komora a prádelna. Ložnice vznikla spojením dvou místností, v případě zájmu ji zde opět příčkou rozdělit. Dům je částečně podsklepený. Nad celou budovou je volný půdní prostor.

Do domu vcházíte ze dvora do chodby, naproti vstupu se nachází kuchyně a vlevo z kuchyně obývací pokoj, z chodby vpravo vstupujete do ložnice. Za ní se nachází koupelna, samostatné WC a další příslušenství. Okna domu jsou plastová, včetně vstupních dveří, do ložnice je ze dvora ještě jeden vstup francouzským oknem. V místnostech jsou plovoucí podlahy. Ohřev vody je zajištěn bojlerem.

Vytápění je zajištěno kotlem na dřevo. Na jaře a na podzim si lze přitopit krbem v obývacím pokoji. Elektrické rozvody a rozvody k radiátorům jsou v mědi, vodovodní rozvody a kanalizace je v plastu.

Na pozemku stojí další technická budova, ve které lze zbudovat letní kuchyni, je zde garáž s montážní jámou, slouží současně jako dílna, kotelna, ze které je vytápěný dům, dále kotec pro psa. Půdní prostor je nevyužitý.

Na dvoře je příjemné posezení, možnost grilování, bývá zde umístěný bazén.

Do domu je zaveden obecní vodovod a kanalizace, plyn v obci není.

Dům se nachází v klidné, tiché části obce, nedaleko se nachází brdské lesy, které nabízejí možnost turistiky, cykloturistiky, houbaření, sběr borůvek a brusinek a další vyžití.

V obci je základní škola (1. až 9. ročník), školka, obecní úřad, pošta, dvě prodejny potravin, dvě restaurace. Je zde aktivní společenský život (akce pro děti a rodiče, spolek hasičů, zahrádkářů, myslivců, včelařů apod.).

Ze Zaječova je dobrá dostupnost na dálnici D5, sjezd na 34., 41. nebo 50. kilometru ve směru do Prahy a do Plzně. Nákupní centrum Praha – Zličín je vzdálené 50 km, nákupní centrum v Plzni – Olympia je vzdálené 37 km. Beroun je vzdálený 30 km, Příbram 15 km. Z Hořovic se lze do Prahy a Plzně dopravit také rychlíkem, který jezdí každou hodinu na Smíchov a hlavní nádraží.

Dům je vhodný k okamžitému nastěhování a užívání.

Koupi domu lze financovat hypotékou, kterou vám bezplatně zprostředkujeme. Další informace získáte u makléře.

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
ID nemovitosti
000027
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Plocha sklepa
60m2
Plocha pozemku
385m2
Počet míst na parkovišti
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Reality Večerka s.r.o.
Reality Večerka s.r.o.
Zobrazit
kontakt
Reality Večerka s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé