Sousedé
7 900 000 Kč
ID nemovitosti:4872
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:988 m2
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:988 m2
Datum aktualizace:20. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji útulnou chalupu situovanou v malebném prostředí Jeseníků, konkrétně v obci Janov, katastrální území Janov u Krnova, okres Bruntál. Tato prostorná chalupa s kapacitou až 17 osob prošla v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí a v posledních několika letech další modernizací. Bonusem navíc je to, že se chalupa prodává včetně vybavení a je připravena na okamžité využití.

V přízemí chalupy se nachází stylová kuchyňská linka s jídelnou, prostorný obývací pokoj – společenská místnost s krbovými kachlovými kamny, které jsou napojeny na topnou soustavu s radiátory, prostorná ložnice pro ubytování více osob a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí je také další samostatné WC s umyvadlem a praktická ukládací místnost.

Podkrovní část chalupy je rozdělena na čtyři místnosti. Najdete zde dvě ložnice, každou s manželskou postelí, pokoj s pěti lůžky, ideální pro skupinu dětí, a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Chalupa je napojena na elektřinu a vodu, odpadní hospodářství je řešeno jímkou s pravidelným vývozem. Za chalupou je vybudovaná terasa s venkovní kuchyní napojednou na vodu, posezením ze dřeva a krásným výhledem do okolí. Terasa je ideální pro relaxaci a rodinné oslavy.

Celý objekt je nabízen s vnitřním vybavením a stojí na pozemcích o rozloze celkem 988 m², který je lemován potokem. Zahrada nabízí úchvatný výhled na okolní louky, lesy, hory a v těsné blízkosti pozemku se nachází druhá největší obora v České republice s názvem Janovská dolina.

Lokalita je vhodná pro celoroční rekreaci. V zimě můžete využít blízká lyžařská střediska a běžkařské trasy, zatímco v letních měsících si zde užijete turistiku, cykloturistiku a houbaření.

Aktuálně je chalupa majiteli využívána nejen k rodinné rekreaci, ale teké ke komerčním účelům za účelem pronájmu, kdy je klienty velmi vyhledávána díky své atmosféře a multifunkčnímu využití.

Pokud máte zájem o více informací nebo byste si rádi chalupu prohlédli osobně, neváhejte nás kontaktovat.

Při kontaktu přes linku BO!reality uvádějte číslo nabídky 4872.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
4872
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
988m2
Obytná plocha
210m2
Užitná plocha
230m2
Plocha pozemku
988m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Michal Vlasatý
Mgr. Michal Vlasatý
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé