Sousedé
(1/25)
2 499 990 Kč
ID nemovitosti:1950
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:747 m2
Užitná plocha:157 m2
Plocha pozemku:747 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chalupa se nachází v obci Horní Újezd 10 km jižně od Litomyšle. Cesta do Litomyšle trvá cca 11 minut hodinu a do Svitav cca 28 minut. Obec je obklopena krásnou přírodou vhodnou na procházky a výlety. Nedaleko se nachází i známý pivní pramen a přírodní rezervace Tuloucové maštale známe pro své křídové pískovce mořského původu V obci se nachází občanská vybavenost a síť obchodů (Lékař, mateřská školka, hřiště pro děti, obchod..). Ve vedlejší obci Dolní újezd jsou další jiné obchody a vybavenost obce ( pošta, škola, lékárna,knihovna, muzeum, hřbitov, řeznictví, prodejna jízdních kol, dekorace, cukrárna, drogerie, dětské hřiště, pěkné koupaliště, restaurace, večerka, supermarket coop, pro-doma stavebniny, benzina zaris, veterinář, sklenář, a další... )
Chalupa má kamenné zdi. Skládá se z obývacího pokoje spojeného s ložnicí. V tomto pokoji se nachází také vstup do prostorného vnitrobloku. Kuchyň s podlahovým topením spojená s jídelnou tvoří druhou místnost. Dále zde naleznete chodbu, menší místnost pro uskladnění potravin a rozsáhlou koupelnu s podlahovým topením. Vedle obytné části se nachází ještě vnitroblok, který lze v využít jako garáž. Chalupa má po celé délce půdu a je částečně podsklepená. Před chalupou je místo pro několik aut. Na pozemku se nachází ještě dřevěná přístavba vhodná pro uskladnění dřeva, náčiní atd. Chalupa má kompletní připojení na elektriku 230/380 V, plyn a vodu. Absolutní dominantou chalupy je zahrada, která je jako stvořená na relax a užíváni si s vašimi mazlíčky. Odpad je řešen formou septiku. Mám zpracovanou virtuální prohlídku, kterou Vám rád po kontaktování zašlu a můžete se projít nemovitostí z pohodlí Vašeho domova.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1950
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
747m2
Užitná plocha
157m2
Plocha pozemku
747m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Andrej Kleiman
Ing. Andrej Kleiman
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé