Sousedé
(1/25)
6 500 000 Kč
ID nemovitosti:161
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:68 m2
Užitná plocha:134 m2
Podlahová plocha:120 m2
Plocha pozemku:1.300 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:22. května 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji skutečnou lahůdku, krásný dům v malebné a klidné osadě v těsném sousedství obce Bílka (Bořislav). Pozemek cca 1300 m2 s chatou leží na úpatí Milešovky, která je po právu všemi nazývána královnou Českého středohoří. Dispozičně je chata velmi dobře řešena a nabízí cca 140 m2 užitné plochy. Stavebně je chata kombinací kamene, cihel a dřevostavby. Elektroinstalace je provedena v mědi. Na kraji osady je elektroměr, chaty mají podružný elektroměr. Součástí vstupní haly je schodiště do patra a nově vybudovaný záchod s koupelnou. Dveřmi pod schodištěm vstoupíte do jídelny, ze které je vstup do kuchyně s dřevěnou kuchyňskou linkou a oknem do zahrady, kam celý den svítí slunce. Z jídelny dále projdete do obývacího pokoje s krbovými kamny. Kamna jsou napojena na výměník, který ohřívá nemrznoucí směr v topení. Chata je obyvatelná po celý rok.
Po schodišti vystoupáte do prvního patra, kde máte malou a velkou ložnici. Součástí tohoto patra je WC. Z velké ložnice je vstup na balkón, který je přes celou šíři domu. Z malé ložnice vystoupáte po schodišti do podkroví. Podkroví mají současní majitelé řešeno jako jednu velkou ložnici.
Plechová střecha je v dobrém technickém stavu. Z boku chaty je garáž, která slouží jako úložný prostor nebo dílna a vznikla pokračováním střechy. Na pozemku je vrtaná studna. V těsném sousedství chaty je krásné prostorné a zastřešené posezení, kde v tuto chvíli majitel buduje krb s udírnou. Z posezení máte naprosto úžasný a unikátní výhled na Milešovku. Z prostoru venkovního zastřešení lze projít na rozlehlý pozemek.
V zadní části chaty jsou v podezdívce dva malé sklepy sloužící také jako úložný prostor. Další sklepní prostor je pod jídelnou, ze které lze do sklepa vstoupit. Protože celý den na pozemek svítí slunce, měl majitel na zahradě pro děti venkovní bazén, který je sice odinstalovaný, ale místo pro bazén je připraveno. Voda do domu je jak pitná (z řádu), tak užitková ze studánky. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Chata je bez nutnosti dalších úprav okamžitě k nastěhování. Majitel se nebrání i výměně za RD v okolí Teplic a je ochoten o ceně jednat.
Osobně doporučuji místo navštívit a nasát tu neskutečnou atmosféru klidu, pohody, okolní přírody a jedinečného výhledu na Milešovku. Jedná se o místo k trvalému pobytu nebo k rekreaci pro skutečné požitkáře, kteří dokáží ocenit malebné místo v srdci českého středohoří s Milešovkou na dlani. Genius loci tohoto místa je nepopsatelný.
Od Teplic je Bílka autem do 15 minut a z Prahy jste po dálnici D8 do 40 minut u chaty a můžete si užívat zaslouženého odpočinku v atraktivním prostředí Českého středohoří. Majitelé jsou ochotni o ceně jednat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
161
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
68m2
Obytná plocha
134m2
Užitná plocha
134m2
Plocha pozemku
1300m2
Místností
5
Počet míst na parkovišti
1
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Martin Kovalik
Martin Kovalik
Zobrazit
kontakt
VOYTA reality s.r.o.

© 2023 Sousedé