Sousedé
(1/15)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:138
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:95 m2
Užitná plocha:120 m2
Podlahová plocha:100 m2
Plocha pozemku:613 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:15. prosince 2023

Popis nemovitosti

Exklusivně nabízíme pohádkovou historickou roubenku, která je umístěna v srdci jednoho z nejatraktivnějších turistických míst, v obci Sloup v Čechách. Tato obec leží na úpatí Lužických hor. Sloup v Čechách si vás získá svým okolím, především jedinečnými skalními útvary a rozsáhlými lesy. Kdo toto místo zná a hledá zde nemovitost k rekreaci, jistě mi dá za pravdu, že je to úkol pro velmi trpělivého člověka. Již několik let převyšuje poptávka po rekreačních objektech nabídku v tomto úžasném místě.
Roubenka stojí na parcele st. 347: 218 m2. K té dále patří stavební parcela st. 345/2: 251 m2 využívaná jako zahrada a dva pozemky evidované jako trvalý travní porost - 1417/2 102 m2 a 1507/2 42 m2. Celkem tedy je k dispozici 613 m2 oploceného prostoru. Zastavěná plocha roubenky je 95 m2. Po vstupu do chaloupky je malé zádveří s dalšími dveřmi, kterými vstoupíte do chodby. Po levé ruce máte dřevěné schodiště do prvního patra. Po pár krocích máte po levé ruce vstup do kuchyňky o rozměru necelých 9 m2. Po pravé ruce proti kuchyňce je vstup do světlého obývacího pokoje o velikosti 18 m2. Dále z chodbičky, která prochází celým domem, máme vstup do malé místnosti sloužící jako spíž, vedle ní je koupelna vybavena sprchovým koutem a toaletou. V zadní části chodby je výstup z domu na zahradu. Pokud vyjdeme do zahrady je po pravé ruce kůlna navazující na dům. Zadní strana domu má ještě zastřešenou, ale otevřenou přístavbu.
Vystoupáme-li po dřevěném schodišti do prvního patra nacházíme se v prostoru, který byl využíván jako malý pokoj s postelí. Z tohoto místa je vstup do dvou pokojů. Větší pokoj o rozměru 17 m2 sloužil jako ložnice a druhý o rozměru 10 m2 jako dětský pokoj. V prvním patře je vstup na malou prosklenou pavlač a schodiště na prostornou půdu.
Dům má připojení na pitnou vodu a elektřinu. Vytápění je zajištěno kamny na dřevo. Dům má vlastní septik. K dispozici je projekt na připojení do veřejné kanalizace, která vede přímo u domu. Dům je plný původního vybavení a majitel bude řešit vyklizení podle kupujícího.
Podle navigace jste z kraje Prahy na místě za hodinu a patnáct minut a pak už si jen můžete užívat taková místa jako je Skalní hrad, Hradní rybník, Vodní chrám, skalní městečko či lesní divadlo a spousty dalších turistických míst. Nedaleký Radvanecký rybník nabízí upravené pláže pro koupání. Okolí jí protkáno cyklo trasami. I milovníci zimních sportů si přijdou na své, neboť nejbližší ski areál se nachází necelých 7 km daleko. Majitel je ochoten o ceně jednat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
138
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
95m2
Obytná plocha
120m2
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
613m2
Místností
5
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Kovalik
Martin Kovalik
Zobrazit
kontakt
VOYTA reality s.r.o.

© 2024 Sousedé