Sousedé
3 590 000 Kč
ID nemovitosti:356468
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:715 m2
Užitná plocha:71 m2
Plocha pozemku:715 m2
Datum aktualizace:9. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nechat v pátek za hlavou nejen starosti, ale i ruch velkoměsta a vyčistit si hlavu v klidném prostředí, co by kamenem dohodil do hlubokých lesů CHKO Křivoklátsko. Ať už sběrem hub, toulkami přírodou nebo třeba péčí o zahradu. Vypadá právě takhle vaše představa ideálního víkendu? Skvěle! Mám pro vás totiž v nabídce chalupu v Prašném Újezdu, kousek od Berounky. Ze Zličína jste tu za 45 minut.

O chalupě
Dýchne tady na vás historie, ale jen „tak akorát“. Tato usedlost sice vznikla už ve 20. letech minulého století, ale v roce 2010 prošla rekonstrukcí. Díky ní tu najdete všechno, co potřebujete pro pohodově strávené dny. Ano, je tu prostor pro další zlepšování, ale základ by tu byl, a opravdu velmi slušný. Zrekonstruované jsou rozvody el. energie, tepla a vody, podlahy, omítky, ale i koupelna s WC nebo kuchyně. Teplo tu udržuje kombinovaný kotel na tuhá paliva a elektřinu. K zabydlení je v interiéru 70,50 metrů čtverečních. Kromě kuchyně (11 m2), koupelny s WC (6 m2), chodby a kotelny (10 m2) je v chalupě i ložnice (24m2) a obývací pokoj (19,50 m2). Celková zastavěná plocha domu a předzahrádky je pak 258 metrů čtverečních. Součástí hlavní stavby je stodola (22 metrů čtverečních). Ideální místo pro kutilskou dílnu nebo třeba netradiční posezení. Na předzahrádce stojí menší garáž (15 m2). A zahrada? Ani stísněná, ani zbytečně veliká (457 metrů čtverečních), obklopená sousedními zahradami a ideální pro pěstování ovoce a zeleniny, ale třeba i pergolu, zahradní kuchyni, gril nebo udírnu. To už záleží jen na vás.

O lokalitě
45 minut na okraj Prahy a zhruba stejně daleko od centra Plzně. Prašný Újezd leží na hranici CHKO Křivoklátsko, daleko od ruchu větších měst a šumu silnic. Jediné, co někde v dálce šumí, je voda řeky Berounky. K té jsou to 3 kilometry. Na menší nákup do Mlečice je to přibližně 1,5 kilometru. V obci žije jen zhruba 40 stálých obyvatel. A že je tu nemovitostí výrazně víc? Ano, velká část z nich totiž slouží jako chalupy, kam jejich majitelé vyrážejí na prodloužené víkendy nebo klidně na celé prázdniny. Třeba se k nim brzy přidáte i vy.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
356468
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
715m2
Užitná plocha
71m2
Plocha pozemku
715m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Jaroslav Tykal
Ing. Jaroslav Tykal
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé