Sousedé
4 800 000 Kč
ID nemovitosti:349479
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:490 m2
Užitná plocha:144 m2
Plocha pozemku:490 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:6. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Sháníte útulnou chalupu se zahrádkou? Hluboký Důl, který je vzdálen pouhý 1 km od Kolína by mohl být ta správna volba. Jede vám tu vlak či autobus a do Kolína je to jen jedna zastávka. Tam pak najdete veškerou občanskou vybavenost i možnosti odpočinku a relaxace.
Tato chalupa je momentálně využívána a zcela uzpůsobena k trvalému bydlení. V průběhu posledních let prošela rekonstrukcí. Jsou zde například nové rozvody topení s radiátory, plynový kotel nebo nová fasáda včetně zateplení.
V dnešní době za zmínku určitě stojí možnost topení v krbových kamnech.
Přízemí domu vám nabídne obývací pokoj, samostatnou kuchyň a koupelnu s toaletou. V podkroví je jeden samostatný a dva průchozí pokoje, z nichž jeden momentálně slouží jako ložnice, která nabízí krásný výhled a druhý můžete využít např. jako šatnu. Střecha je jako nová, ale pro případ trvalého bydlení bude chtít zateplit.
Dům je z části podsklepen a přiléhá k němu stodola/dílna, kterou můžete užívat jako skladové prostory, garáž nebo o ni rozšířit váš obytný prostor. Bydlet ale můžete hned.
V tomto domě nebudete mít přímé sousedy. Budete tu mít klid a naprosté soukromí. Parkování je možné na dvorku. Na zahradě je vlastní studna.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi pomůžeme vyřídit.
Dům bude prodaný nejlepší nabídce podle kritérií zvolených majitelem.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349479
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
490m2
Užitná plocha
144m2
Plocha pozemku
490m2
Plocha balkonu
5m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Iveta Hostašová
Iveta Hostašová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé