Sousedé
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:161-4831
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:180 m2
Užitná plocha:200 m2
Podlahová plocha:845 m2
Plocha pozemku:845 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vyčerpávající informace a dalších 300 fotek najdete na https://svandovaadcera.cz/stylove-bydleni-v-morasicich/
Exkluzivně Vám nabízíme stylovou chalupu, pravděpodobně z konce 19.století, která je udržována a rekonstruována s velkým citem v duchu této doby. Nachází se v Morašicích, jen 5 km od historického města Litomyšle, zapsaného na seznamu UNESCO. K chalupě přijedete slepou ulicí, kterou projíždějí jenom sousedé. Dispozice je příjemná a vše je takříkajíc po ruce. Ze vstupní chodby vedou schody nahoru na půdu, kde je pokojíček a velký prostor pro vybudování dalších pokojů. Střecha je ve výborném stavu. Vlevo je vstup do stodoly ( garáže/dílny), naproti vstupním dveřím je nádherný prostor, který vybízí k vybudování koupelny. Dcera Aneta pro Vás navrhla vizualizaci této koupelny, kterou si můžete prohlédnout na webové stránce nemovitosti. Současní majitelé chalupu využívali především v létě a sprchovali se na zahradě solární sprchou. V umyvadle ve světnici ale teče teplá voda z průtokového ohřívače. No a vpravo od vstupních dveří vejdete do obytné části chalupy, kterou tvoří prostorná světnice s krásným trámovým stropem, dále ložnice, WC a vstup do kamenného klenutého sklepa. Na obytnou část navazuje prostorná pergola s krbem a grilem, kam dojdete suchou nohou přímo z chaloupky. Pergola je zastřešená a krytá ze všech stran i proti větru a dešti, takže většinu času tráví rodina u velkého stolu pod pergolou, kde je vše potřebné k přípravě dobrého jídla, nebo k posezení u kávy nebo skleničky něčeho dobrého. A příjemný stín zde tvoří i vzrostlá fialková vistárie, lákající svými květy bzučící včely a zpívající ptáčky. Když projdete pod hrozny květů vistárie do zahrady, můžete si posedět u jezírka plného KOI kaprů a kochat se pohledem na udržovanou zahradu plnou okrasných dřevin, trsů trav a barevných květin. Nezapomeňte se podívat na www.stylovevmorasicich.cz, kde najdete 200 letních fotek od majitele. Nemovitost je napojena na elektřinu ( el. je v mědi a je zde i motorový proud), na plyn ( vytápění je plynovými WAV), obecní vodovod a kanalizaci. V každé místnosti jsou i krbová kamna. Chalupa je suchá, dobře udržovaná a zařízená stylovým nábytkem, který je předmětem prodeje. Nikde nenajdete žádné harampádí ani nepořádek. Prostě můžete koupit a hned si užívat. Buďto k rekreaci, nebo po vybudování koupelny a třeba i pokojíků na půdě k trvalému bydlení. Protože v Morašicích je možné využít mateřskou školu a základní školu od 1. do 9. třídy. Dále zde své služby poskytují dětský a praktický lékař, prodejna smíšeného zboží, pošta a pohostinství se základním občerstvením. Obcí také prochází značená cykloturistická trasa Krajem Smetany a Martinů.
Okolí láká k procházkám kolem potoka Fiala směrem na jih k jezírku opředenému pověstmi. Známý je i nedaleký Růžový palouček, který do celé krajiny přináší pocit klidu a odpočinku, stejně jako tato chalupa a její zahrada. Přijďte se podívat, jestli je to pravda.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
161-4831
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
180m2
Obytná plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
845m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Zita Švandová
Zita Švandová
Zobrazit
kontakt
ŠVANDOVÁ & DCERA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé