Sousedé
(1/24)
Inked20220430-IMG_9322_LI
Rezervace
1 950 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize RK.
ID nemovitosti:01818
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:317 m2
Plocha pozemku:902 m2
Datum aktualizace:19. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie3 kWh/m2

Popis nemovitosti

Prodej chalupy samostatně stojící na pozemku o rozloze 902 m2, nacházející se v klidné části obce Jiříkov - Starý Jiříkov - okres Děčín u města Rumburk. Malebná krajina národního parku České Švýcarsko vzdáleného 17 km. Dům je postaven ze dvou konstrukčních systémů, kde první část tvoří roubená dřevěná stavba a druhou část zděná z pálených cihel. Dispozice domu je vyobrazena ve fotodokumentaci jednotlivých pater. Chalupa vhodná jako dvougenerační. V roce 2020 započata revitalizace domu (nová plastová okna, nová střešní krytina (kanadský šindel), rozvody elektřiny, rozvod vody z obecního řádu, odpadní potrubí do obecní kanalizace, v patrech příprava na koupelny a WC. Na celý objekt je zpracována studie "Nová zelená úsporám" - bude k dispozici novému majiteli. Dům jako celek je třeba přizpůsobit současnému standardu bydlení a tudíž provést dokončení revitalizace. V současné době je dům využíván pro rekreaci. Zahrada umožňuje vjezd na pozemek (zřízení garáže či garážového stání), její rozloha je dostatečně velká pro různé aktivity rodin. Hypoteční úvěr pomůžeme zajistit u našich finančních poradců. Jedná se o turisticky atraktivní lokalitu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
01818
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
317m2
Plocha sklepa
26m2
Plocha pozemku
902m2
Počet míst na parkovišti
4
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Průša
Miroslav Průša
Zobrazit
kontakt
Jaroš Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé