Sousedé
11 950 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena vč. realitního, právního a poprodejního servisu (smlouvy, úschova, předání a převod energií).
ID nemovitosti:N00928
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:123 m2
Užitná plocha:123 m2
Plocha pozemku:1.816 m2
Datum aktualizace:3. dubna 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Na místě původní kovárny vznikla v roce 2022 zcela nová chalupa vyhovující veškerým požadavkům moderního bydlení. Objekt se nachází v blízkosti značených cyklistických, turistických a běžkařských tras, i několika lyžařských areálů (Karlov 5 km, Kopřivná 7 km, Čerťák 7 km) s veškerým zázemím pro turisty.
Objekt je vhodný k bydlení či rekreačním účelům. Komfortní bydlení zajišťuje podlahové vytápění v celém objektu, krbová kamna ve společenské místnosti, vintage kuchyně s novou troubou a sklokeramickou deskou.
V domě jsou celkem 4 ložnice pro maximálně 8 osob, 2 koupelny (toaleta, vana, sprcha) a další samostatné WC. Ložnice v přízemí jsou zařízeny malovaným dřevěným nábytkem. Ve společenské místnosti se nachází kompletně vybavená kuchyně spotřebiči a nádobím pro 8 osob, krbová kamna a jídelní stůl pro 8 osob. Vytápění nemovitosti a ohřev teplé vody je řešen tepelným čerpadlem systémem vzduch/voda. TV a internetové připojení je poskytováno přes bezdrátové Wi-Fi, parkování u objektu k dispozici pro 4-5 aut.
Vedle chalupy se nachází stylová stodola (r. 1927), kde je možné kryté posezení v letních měsících. Venkovská stodola (7x11m) je vhodná pro párty a ke společnému trávení volného času, vybavena zahradním nábytkem, výčepem, nádobím a toaletami s umyvadlem.
Chalupa U Sovy se nachází v klidné lokalitě, vhodné pro dovolené v zimním i letním období. Zastávka veřejné dopravy je dostupná přímo na křižovatce v blízkosti objektu (150 m), odtud je možné pohodlně cestovat do Malé Morávky – Karlova, chatu Skřítek (dolní stanice pod Pradědem), Karlovy Studánky, Bruntálu.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
N00928
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
123m2
Užitná plocha
123m2
Plocha pozemku
1816m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - David Sedlák
David Sedlák
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

© 2024 Sousedé