Sousedé
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu
ID nemovitosti:2153104866
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:62 m2
Plocha pozemku:1.647 m2
Počet místností:3
Sklep:ANO
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo pro pobyt mimo město v přírodě? Mělo by být v dobrém a udržovaném stavu připravené k nastěhování? Pak je tato možnost koupě vesnického domu příležitostí právě pro vás. Dům má dvě části. Obytnou a hospodářskou. Obytná část charakterem 2+1 a je možné vytápět kachlovým sporákem a s pecí nebo elektrickým přímotopy v každí z místností. Přívod plynu je u domu, nyní není zapojený. Zdrojem vody je veřejný vodovod. Zastřešená hospodářská část má dva chlévy a prostornou stodolu vhodnou pro uskladnění všeho potřebného. Sklep domu je přístupny ze zahrady a je využívaný k uskladnění brambora ovoce po sklizni. Zahrada za domem je ideálním místem pro volný pohyb dětí nebo v letě slunění, je ohraničena vzrostlými stromy. Dům je vyklizený a připravený pro nového majitele k nastěhování a užívání. Koupi je možné financovat hypotéčním úvěrem. Pro další podrobné informace a sjednání termínu prohlídky neváhejte volat realitního makléře nebo zašlete e-mail. Těším se na viděnou na prohlídkovém dni.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Kamenná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaPostele
Vytápění podrobnosti
DřevoEl.přímotop
ID nemovitosti
2153104866
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
62m2
Plocha sklepa
3m2
Plocha pozemku
1647m2
Místností
3
Počet sklepů
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Cesta Prosperity
Cesta Prosperity
Zobrazit
kontakt
Cesta Prosperity

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé