Sousedé
(1/16)
7 500 000 Kč
ID nemovitosti:6764
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:749 m2
Užitná plocha:125 m2
Plocha pozemku:749 m2
Datum vložení:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí chalupu o celkové užitné ploše 125 m2, v obci Kořenov - Příchovice, na pozemku o celkové ploše 749 m2.

Nemovitost je před celkovou rekonstrukcí a lze tak realizovat veškeré vaše představy – možnosti jsou široké. Lze využít jak k bydlení nebo rekreaci, tak zároveň vybudovat několik apartmánů nebo penzion. V přízemí objektu se nachází na jedné straně prostorné chodby menší ložnice a prostorná kuchyň s jídelním koutem. Na druhé straně pokoj s krbovými kamny a místnost, jež je nyní využívána na skladování uhlí. V zadní části přízemí se nachází wc, koupelna a prostorná dílna. Tuto část lze připojit k místnostem, nebo využít jako další zázemí (například jako prostor pro saunu, kolárnu nebo lyžárnu). Z chodby v přízemí vede dřevěné schodiště do prvního patra, kde se nachází 3 pokoje, nyní využívány jako dvě ložnice a šatna. Chalupu lze dále rozšířit o prostor na půdě.

Na pozemku se nachází studna, jež nebyla ale nikdy využívaná. Objekt je připojen na veřejný vodovod. Nyní je zde topení na tuhá paliva. Odpady jsou řešeny jímkou s možností připojení na kanalizaci.

Místo je vhodné pro sportovní a přírodní nadšence, milovníky hor. Vzhledem k jeho poloze i pro investory, například jako komerční ubytování. Chalupa je svým umístěním ideální pro celoroční vyžití. Protože vyjma lyžování, které je zde opravdu jedinečné, se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v těsné blízkosti lyžařských vleků (100 m) a upravených běžeckých tratí. Nejblíže se nachází lyžařské středisko U Čápa, které je přímo v Příchovicích. Areál si oblíbí milovníci lyžování i úplní začátečníci. Milovníky lyžování zde určitě zaujme
osvětlená noční sjezdovka a začátečníkům v lyžování pomůžou zdejší kurzy. V létě využijete napojení na hustou síť cyklostezek "Cykloturistické okruhy kolem Štěpánky“.

Velice doporučujeme prohlídku nemovitosti vzhledem k lokalitě domu! Se zájmem o prohlídku či více informací volejte makléři. Budeme se na Vás těšit.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6764
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
749m2
Užitná plocha
125m2
Plocha pozemku
749m2
Foto - Michal Smítka
Michal Smítka
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé