Sousedé
(1/21)
8 900 000 Kč
ID nemovitosti:5062
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:876 m2
Užitná plocha:520 m2
Plocha pozemku:876 m2
Datum aktualizace:15. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej zrekonstruované dvougenerační chalupy, nedaleko od pohádkového zámku Červená Lhota. Chalupa disponuje vyhřívaným bazénem, saunou, venkovním krbem, společenskou místností s kulečníkem a venkovním krytým sezením na uzavřeném dvoře. V současné době je využívána jako penzion. Vytápění je řešeno plynem (nádrž je na zahradě) nebo elektrickým kotlem, přímotopem případně krbem. Voda a kanalizace obecní. Prodej chalupy je včetně veškerého vybavení. V obci je obchod, občanská vybavenost je v Deštné vzdálené necelých 4 km. Rekreace s nádherným okolím, cyklostezky, procházky v přírodě, houbaření, koupání a výletů do okolí. Chalupa se nachází na konci obce s krásným výhledem do daleké přírody, kde najdete absolutní klid. V současnosti je chalupa využívaná jako penzion na týdenní pobyty, akce a lze v podnikání pokračovat, nebo lze využít jen pro rodinné využití. Cena k jednání. Hypoteční úvěr Vám zajistíme za zvýhodněných podmínek.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
5062
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
876m2
Užitná plocha
520m2
Plocha pozemku
876m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Štěrbák
Zdeněk Štěrbák
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé