Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:213030
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:59 m2
Plocha pozemku:336 m2
Datum aktualizace:13. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme samostatně stojící rodinný domek s menší zahradou určený k rekonstrukci. V přízemí jsou dva pokoje, kuchyň, koupelna s WC a chodba. Kromě přízemí disponuje domek krásnou, prozatím nevyužívanou půdou, kterou si nový majitel může upravit přesně podle svých představ a fantazie. Půda nabízí dostatek prostoru pro dva pokoje či menší bytovou jednotku. Součástí domku je i zděný sklep. Nemovitost má přípojku na městský vodovod, také odpad je tlakovým čerpadlem připojen na městskou kanalizaci. V domě je plyn i elektřina. Vytápí se plynovými WAF kamny.

Pozemek o výměře 336 m2 nabízí prostor pro příjemné letní posezení a relaxaci ve stínu stromů. Na zahradě stojí kamenný krb a menší domek na nářadí.

Nemovitost je ideální příležitostí pro toho, kdo chce uniknout z víru města a udělat si bydlení podle sebe.

Více informací na webových stránkách www.dumbratcice.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
213030
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
59m2
Užitná plocha
59m2
Plocha pozemku
336m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Denisa Brtnická
Denisa Brtnická
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé