Sousedé
(1/24)
3 300 000 Kč
ID nemovitosti:211864
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:107 m2
Plocha pozemku:396 m2
Datum aktualizace:7. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dotovaná hypotéka, s vlast. zdroji měsíční splátka 11. 500,- Kč, bez vlastních zdrojů 17. 000,- Kč.
Nabízíme atypicky řešené venkovské stavení s užitnou plochou 107 m2 a možností rozšíření půdní vestavbou o dalších 65 m2, na pozemku 432 m2, v Modřejovicích, části obce Slabce, okr. Rakovník, 50 kilometrů západně od Prahy a 15 kilometrů jižně od Rakovníka.
Předmětem prodeje je dům, dispozičně řešený jako 2+1, kde se po vstupu do předsíně (4 m2) vpravo nachází pokoj (10 m2), čelně vchod do kotelny a ke schodišti na půdu (ta skýtá možnost rozšíření obytného prostoru o 65 m2) a vlevo se z předsíně vchází do průchozí kuchyně (11 m2), z ní do menší koupelny s WC a vanou (4 m2) a do obývacího pokoje (16,5 m2) s krbem.
Ze zápraží se dále dostaneme do místnosti se samostatným vchodem (30 m2), kterou majitelé nazývají pivnicí. Je zde barový pult a spousta místa na setkávání s rodinou či přáteli.
Na pozemku se nachází ještě další objekt, bez č. p., dříve zemědělské stavení, kde jsou 2 pokoje po 10 m2 a vstupní místnost, kde je v jedné části kuchyňka a v druhé sprchový kout. Topení je zavedeno, ale chybí WC. Mohlo by být chemické.
Stav objektů je před rekonstrukcí, ale v obyvatelném stavu. Celý pozemek je veden jako stavební. Dům může sloužit k rekreaci i k trvalému bydlení.
Je zde studna s dostatkem vody, septik s trativodem, ústřední topení s kotlem na dřevo, ale dá se využít i elektrokotel. Benefitem je možnost vytápět hlavní dům krbem.
Před domem je menší, ale pěkně osázená zahrádka a prostor, který slouží na skladování dřeva, ale mohlo by to být i parkoviště pro 2 auta, nebo by se dala zvětšit zahrádka.
Za domem je menší pozemek, který skýtá naprosté soukromí.
Dům se nachází na konci slepé ulice a nabízí tak majitelům klidné bydlení nebo trávení volného času o víkendech.
Veškerá občanská vybavenost je ve Slabcích (1 km), ZŠ, mateřská škola, obvodní zdravotní středisko, pošta, místní knihovna, obřadní síň, restaurace, obchody a empírový zámek.

Bidli nabízí tuto nemovitost s Dotovanou hypotékou. S vlastními zdroji 780 000 Kč budete mít měsíční splátku pouze 11 580 Kč

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
211864
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
107m2
Užitná plocha
107m2
Plocha pozemku
396m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Silvie Žižková
Silvie Žižková
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé