Sousedé
(1/25)
5 490 000 Kč
ID nemovitosti:211198
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:263 m2
Plocha pozemku:765 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej celoročně obyvatelné, velmi prostorné chalupy s oploceným pozemkem v malé vesnici s cca 30 obyvateli. Dům se nachází na kraji vesnice a má pouze jednoho přímého souseda. Stavení leží na pozemku o velikosti 765 m2, celková užitná plocha včetně dílny a půdy je 263 m2.
Přízemí tvoří vstupní veranda, WC, chodba, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, ložnice, koupelna s vanou a bojlerem, spíž. Dále vlastním vstupem disponující velká kotelna s kotlem Viadrus na tuhá paliva (ústřední topení je rozvedeno do prvního podlaží domu), která vede do garáže/ dílny. Z chodby domu se dostaneme do sklepa, který přímo vybízí k vytvoření vinného sklípku. V nedávno zrekonstruovaném patře jsou 3 prostorné ložnice a vstup na půdu, kde lze vybudovat další místnost a sociální zařízení. Dům má novou střechu z pálených tašek (celé horní patro včetně střechy je odizolované), v přízemí najdeme dřevěná špaletová okna, v patře plastová okna a Veluxy.
Na pozemku jsou záhony s květinami, keře, túje, jabloně, zastřešené posezení se zahradním betonovým krbem, nevyužívaný skleník a králíkárna. Stavení není zatím napojeno na obecní vodovodní řad, na pozemku je funkční vrtaná studna s hloubkou 17 m a již nevyužívaná kopaná studna. Odpady jsou svedeny do septiku s trativodem. Ohřev vody zajišťuje el. bojler v koupelně.
Veškerou občanskou vybavenost najdete buď v Březnici vzdálené 3 km nebo v Rožmitálu pod Třemšínem (7 km). Lokalita je výjimečná čistou přírodou i možnostmi výletů po okolní krajině (brdské lesy, možnost koupání v nedalekém přírodním lomu, přehrady Kamýk a Záskalská, vodní nádrž Orlík, zámek v Březnici a Blatné, hrad Zvíkov, rozhledna v Rožmitálu pod Třemšínem, Aquapark a Hornický skanzen v Příbrami. Praha 64 km, Příbram 21 km, Plzeň 53 km, Dobříš 35 km. Doporučujeme osobní prohlídku!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
211198
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
263m2
Užitná plocha
263m2
Plocha pozemku
765m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lucie Kainová
Lucie Kainová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé